Hakkımda


ÖN SÖZ


adımı tekrardan zikretme ihtiyacı duymuyorum, malum buradaysan zaten ismimi biliyorsun.temmuz'un ortalarında güneş kavurucu sıcaklığıyla tam tepede... ve o çok bildiğiniz kartondan olma kocaman görseli olan ama reklamlı,takvim yapraklarının arkasında bazen özlü söz bazen kıssadan hisse ve de olmazsa olmaz kız,erkek isimlerinin yer aldığı ön tarafında ise kocaman bir rakam 16 altı, onun hemen yanında Pazar yazan bir günde hayata, merhaba dünya dedim.

doğduk doğmasına da bazen hiç mi olsaydık. neyse her(veya bazı) erkek çocuk(ları) gibi bende futbola ve arabalara aşırı ilgi duyardım bu da gelecekte nasıl bir iş yapmam gerektiğini gösteriyordu ya makina mühendisi olacak otomotiv sektöründe kendi hayatımı idame ettirecektim ya da futbolcu olacak kariyerime muhteşem futbol kulüpleri ve beni seven bir taraftar grubuyla bir ün kazanacaktım. ama bil bakalım ne oldu hayallerimiz her zaman ki gibi hayal oldu... olmasına ama daha da iyi bir şey oldu bilgisayar ile tanışıtım.

böylece yeni hayallerim ve hedeflerim vâr oldu. hayalimi gerçekleştirdim yani sayılır tam bir mühendis olmasamda. gelelim hedeflerimize, her zaman yeni ve ikinci bir hedefim var zaten bunları başarmak için çalışıyoruz ve yaşıyoruz sen de, ben de. hayatta bir hayalin ve o hayale gidecek bir hedefin olmalı. çok (ve,ama) kullandım farkındayım ama herşey bir biriyle o kadar çok ve ile bağlı ki.ee ön sözdük devamı için ara yada mesaj at ne de olsa halâ hayattayız.

Misyon & Vizyon


Uçmanın kerametini kuşlara bırakıp , insan için samimi olmak en güzel keramettir anlayışıyla çıktığımız yolda , biyolojik olarak genç , hırslı ve istekli , ruhsal bakımda feleğin çemberinden geçmiş ekibimizle hizmetinizdeyiz. İyi olan her şeyin daha iyi olabileceğinin farkında olup , bunun için çalışacağımıza , ve gecemizi gündüzümüze katarak elimizden gelenin en kusursuzunu yapmaya çalışacağımıza biz eminiz , sizler de emin olabilirsiniz.

Birinci hedefimiz müşterilerimizi aileden görüp , istekleri doğrultusunda , sektörün de ki her işi eksiksiz şekilde hem sanal hemde somut hale getirmek.
İkinci hedefimiz ise dünyayı ele geçirmek . Bu vizyon ve misyon çerçevesinde , bu günden geleceğe , yanınızdayız!

Ne mi Yapıyorum ?


markanız için gerekli olan bir kaç dokunuş

Web Sitesi

Dünyaya açılan kapınız diyoruz. Çünkü bir web sitesinin size getirdiklerine inanamayacaksınız. Televizyon, radyo ve ga...


Sosyal Medya

Sosyal medya kuşkusuz günümüzün en etkili reklam aracıdır. Yüzlerce, binlerce ve milyonlarca kişiye ulaşabilir. Paylaşım p...


Logo & Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimliğin temeli olan logo sizi diğer markalardan ayıran en önemli unsurdur. Özel olarak tasarlanmış bir logo sizi vazgeçi...

Our Story